HAMMERITE - ÇEKİÇLENMİŞ AÇIK MAVİ - 0,75LT.

0,00 TL

DRL-0000753
Bu ürün geçiçi olarak temin edilememektedir.
Gelince Haber Ver

HAMMERITE-HAMMERTON-MARSHALL- DİREKT PAS ÜZERİNE UYGULANABİLEN-ÇELİK KAPI - METAL-AHŞAP BOYASI-ÇEKİÇLENMİŞ AÇIK MAVİ - 0,75LT.

HAMMERİTE İLE METALLERDE MÜKEMMEL SONUÇ
HAMMERİTE EN ZOR METAL YÜZEYLERDE EN KISA SÜREDE BENZERSİZ GÖRÜNÜM SAĞLAR
ANTİPAS, ASTAR VE SON KAT BOYAYI TEK BİR KUTUDA BARINDIRAN HAMMERİTE, BENZERSİZ UYGULAMA KOLAYLIĞI İLE 3 GÜNLÜK İŞİN 1 GÜNDE BİTMESİNİ SAĞLIYOR.

BİR METALİN UZUN YILLAR YEPYENİ GÖRÜNMESİ VEYA PASLANMIŞ BİR METALİN YENİLENMESİ İÇİN HAMMERİTE?I METAL YÜZEYLERE UYGULAMANIZ YETERLİ. RADYATÖR, PASLANMIŞ BEYAZ EŞYALAR, PENCERE, BALKON PARMAKLIKLARI, METAL ÇİTLER, DEMİR KAPILAR VE GALVANİZ GİBİ BİR ÇOK METAL YÜZEYLERDE GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ ÜRÜN VE RENK SEÇENEKLERİ SUNAR.

ZORLU HAVA KOŞULLARI VE PAS OLUŞUMUNA KARŞI ÖZEL PİGMENTLENDİRİLMİŞ OLARAK TASARLANAN HAMMERİTE İLE METAL YÜZEYLERDE, TÜM HAVA ŞARTLARINA KARŞI ÜSTÜN DİRENÇ YAKALAYIN.

HAMMERİTE DOĞRUDAN PAS ÜSTÜNE UYGULANABİLİR VE AKMAYA KARŞI DİRENÇ GÖSTERİR. DEMİR METALLERE KUVVETLİ BİR ŞEKİLDE YAPIŞIR. BÖYLECE EVİNİZDEKİ EN ZORLU METAL ALANLARDA MÜKEMMEL BİR SON KAT GÖRÜNÜMÜ ELDE ETMENİZİ SAĞLAR.

RULO VE FIRÇA İLE KOLAYCA SÜRÜLEBİLDİĞİ GİBİ BOYA TABANCASI İLE DE PÜSKÜRTÜLEBİLİR. HIZLI KURUR VE BOYAMA İŞİNİ ADETA KEYFE DÖNÜŞTÜRÜR.

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZİN DİKKATİNE

    ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNÜN GÖRSELİ, VARSA TEKNİK ÖZELLİK VE AÇIKLAMALARINI LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ. YANLIŞ ALINAN VE İADE EDİLEN HER ÜRÜN İÇİN FİRMAMIZ KARGO BEDELİ ÖDEMEKTEDİR.

        GÜN İÇERİSİNDE SAAT 15.00’e KADAR ALINAN TÜM ÜRÜNLER  AYNI GÜN İÇERİSİNDE  TOPLU OLARAK KARGOYA TESLİM  EDİLMEKTEDİR.

   YORUM VE PUAN VERİRKEN; KARGO FİRMASINA DEĞİL, BİZE YORUM VE PUAN VERDİĞİNİZİ LÜTFEN UNUTMAYINIZ.

        TÜM ÜRÜNLERİMİZ ZARAR GÖRMEYECEK ŞEKİLDE VE ÖZENLE AMBALAJLANIP GÖNDERİLMEKTEDİR. LÜTFEN ÜRÜNLERİNİZİ KARGO ELEMANI KAPIDA İKEN KONTROL EDİNİZ.   HER HANGİ BİR OLUMSUZLUK VAR İSE TUTANAK TUTTURUP KARGOYU KABUL ETMEYİNİZ VE İADE EDİNİZ. DOLAYISIYLA KARGO HASARLARINDAN VE KARGO TESLİMATI GECİKMELERİNDEN FİRMAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR.

       KARGO FİRMASINA, ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN ATMIŞ OLDUĞUNUZ İMZA, ÜRÜNÜ EKSİKSİZ VE SAĞLAM BİR ŞEKİLDE TESLİM ALDIĞINIZIN KANITIDIR. ÜRÜNÜ TESLİM ALIP İMZALADIKTAN SONRA, KARGO HASARIYLA İLGİLİ NE SİZ NEDE BİZ BİR HAK TALEP EDEMİYORUZ.

     KARGO, ADRESİNİZE GELDİĞİNDE VE SİZİ BULAMADIĞINDA, SİPARİŞTE BİLDİRMİŞ OLDUĞUNUZ TELEFON NUMARANIZA E-İHBAR MESAJI  GÖNDERİR. ENGEÇ 3 GÜN İÇERİSİNDE ÜRÜNÜ İLGİLİ KARGO ŞUBESİNDEN ALMADIĞINIZ TAKDİRDE ÜRÜN BİZE İADE OLARAK GÖNDERİLİR.

     ADRES TESLİMİ DIŞI (ARAÇLA TESLİMAT YAPILMAYAN ŞEHİR MERKEZİNDEN UZAK BÖLGELER - KÖY, KASABA GİBİ) VE ASKERİ ÜS - ASKERİ LOJMAN V.B.YERLERE ÜRÜN TESLİMATI YAPILAMAMAKTADIR. BÖYLE DURUMLARDA ÜRÜNÜNÜZÜ KARGO ŞUBESİNDEN TESLİM ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.

                              SİNCE 1963

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun

Öne Çıkanlar

Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.