Hakkımızda

Firmamız ticari\r\nhayatına 1963 Yılında  “ÖRNEK TİCARET” adı altında  başlamış olup\r\n2000 Yılından itibaren  “DİRİL İNŞAAT & TİCARET” olarak faaliyetine\r\ndevam etmektedir.

Hırdavat, nalburiye, boya, seramik yalıtım-izolasyon ve her türlü\r\ninşaat malzemeleri ürünleriyle yapı sektöründe günümüze kadar hizmet vermiş ve\r\nvermeye de devam etmektedir. Firmamız müşterilerini en iyi ve en kaliteli yapı\r\nmalzemeleri ürünleriyle tanıştırarak günümüze kadar güven ve müşteri\r\nmemnuniyetini sağlamış ve sağlamaya da devam edecektir.


Firmamız hırdavat ürünleri ve inşaat malzemeleri adı\r\naltında çok geniş ürün yelpazesiyle sağlam yapıların inşaa edilmesine imkân\r\ntanımıştır. Her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüz ve ürün yelpazemizle\r\nedindiğimiz tecrübeleri müşterilerimize aktarıyor,aynı zamanda yapı malzemeleri\r\nsektöründe büyümeye devam ediyoruz.İş verimliliğimizi artırmayı, kendi işimize\r\nodaklanmayı ve her anlamda katma değer üretmeyi hedefliyoruz.


    "DİRİL İNŞAAT &TİCARET olarak siz\r\ndeğerli  müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak, ürün\r\nçeşitliliğinde-hizmette-doğru ticarette sürekli gelişme yönündeki hedef ve\r\narzumuzu korumayı ana felsefemiz olarak kabul edeceğiz.

 

SİNCE

1963


Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.