Hakkımızda

 

    Firmamız ticari hayatına 1963 Yılında  “ÖRNEK TİCARET” adı altında  başlamış olup 2000 Yılından itibaren  “DİRİL İNŞAAT & TİCARET” olarak faaliyetine devam etmektedir.


    Hırdavat, nalburiye, boya, seramik yalıtım-izolasyon ve her türlü inşaat malzemeleri ürünleriyle yapı sektöründe günümüze kadar hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir. Firmamız müşterilerini en iyi ve en kaliteli yapı malzemeleri ürünleriyle tanıştırarak günümüze kadar güven ve müşteri memnuniyetini sağlamış ve sağlamaya da devam edecektir.


    Firmamız hırdavat ürünleri ve inşaat malzemeleri adı altında çok geniş ürün yelpazesiyle sağlam yapıların inşaa edilmesine imkân tanımıştır. Her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüz ve ürün yelpazemizle edindiğimiz tecrübeleri müşterilerimize aktarıyor,aynı zamanda yapı malzemeleri sektöründe büyümeye devam ediyoruz.İş verimliliğimizi artırmayı, kendi işimize odaklanmayı ve her anlamda katma değer üretmeyi hedefliyoruz.


    "DİRİL İNŞAAT &TİCARET olarak siz değerli  müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak, ürün çeşitliliğinde-hizmette-doğru ticarette sürekli gelişme yönündeki hedef ve arzumuzu korumayı ana felsefemiz olarak kabul edeceğiz.

 

SİNCE

1963


Bu site Enpego® Gelişmiş E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.